AJURVEDA KRNOV

  • AJURVEDA KRNOV
  • AJURVEDA OPAVA
  • AJURVEDA BRUNTÁL

Basthi

Basthi jsou unikátní lokální bylinné koupele, které se aplikují dle individuálních a specifických potřeb každého jednotlivce. V místě aplikace se z bylinné pasty vytvoří uzavřený prostor, který vymezuje oblast působení léčebné olejové směsi. Do takto vzniklého ohraničeného prostoru se následně vlévá teplý léčivý ájurvédský bylinný olej dle typu tělesné konstituce klienta a nechá se působit po vymezenou dobu nezbytně nutnou ke vstřebání léčivých látek, přímo do místa požadovaného účinku. Během této doby dochází k postupnému a pozvolnému prohřívání tělesných tkání a aktivaci vnitřních léčebných procesů.

Janu Basthi

Terapie pro zdravá kolena
Přispívá ke správné výživě, regeneraci, obnově a funkci kolen. Pomáhá při bolestech kolen, při artritidách, artrózách, při natržených vazech, vhodné pro sportovce a pro děti, které rostou a bolí je kolena.

Během terapie se na kolena přiloží kruh z mouky, do kterého se postupně vlévá teplý léčivý olej. Po sundání kroužku je koleno namasírováno..

Délka trvání terapie: 50 minut

Kati Basthi

Terapie pro zdravá záda
Přispívá ke správné výživě, regeneraci, obnově a funkci zad. Pomáhá od bolesti zad, při vyhřezlých ploténkách, ledvinových kamenech,.

Během terapie se na místo bolesti vytvoří kruh z mouky, do kterého se postupně vlévá teplý léčivý olej. Po sundání kroužku jsou záda namasírována..

Délka trvání terapie 40 minut

Greeva Basthi

Terapie pro zdravý krk
Tato terapie šíje přispívá ke správné výživě, regeneraci, obnově a funkci krční páteře a šíje. Pomáhá při bolestech krční páteře, při závratích, nespavosti, paralýte obličeje po mrtvici, při špatném prokrvení rukou, velmi vhodná pro lidi se sedavým zaměstnáním, řidiče.

Během terapie se na místo bolesti vytvoří kruh z mouky, do kterého se postupně vlévá teplý léčivý olej. Po sundání kroužku je krk namasírován.

Délka trvání terapie 40 minut

Rychlé odkazyPotřebujete více informací?
Napište nám.

AJURVEDA BARA

AJURVÉDA AJURVÉDA AJURVÉDA

KOSMETIKA KRNOV OPAVA BRUNTÁL

OPAVA BRUNTÁL AJURVÉDA KRNOV

KOSMETIKA BRUNTÁL AJURVÉDA

AJURVÉDA OLOMOUC

AJURVÉDA marmová terapie

Sarvanga Abhyanga AJURVÉDA

Shirodhara Sarvanga

Nasya terapie Shirodhara

Basti Basti Basti Basti Basti Basti

VYLUČOVAT TOXINY REGENERACE

Dárkové poukazy kosmetika

kosmetika kosmetika kosmetika

AJURVÉDA OPAVA

AJURVÉDA OLOMOUC kosmetika

DárkovÁ kosmetika poukazy kosmetika

kosmetika